اطلاعات تماس آرگانو :

آرگانو ؟

ارائه ی راهکارهای به روز و مدرن در جهت هموار کردن مسير دستيابي محصولات سلامت محور با کیفیت تولید داخل به موفقیت های بیش از پیش از یک سو و ارتقای دسترسی ایرانیان به داروهای نوین از دیگر سو، دغدغه و هدف مشترکی بود که جمعی از نخبگان جوان حوزه ی سلامت، اساتید و فارغ التحصیلان دانشگاه علوم پزشکی تهران ومتخصصین بازاریابی و تبلیغات دارویی را در شرکت سورنا فارمد پویا، زیریک چتر گرد هم آورد و منجر به تاسیس سرویس تازه ای در آن مجموعه شد، سرویسی که از سال ۱۳۹۸ و تحت عنوان آرگانو فعالیت خود در حوزه ی هلث مارکتینگ (health marketing) را به طور رسمی آغاز کرده است.
آرگانو به معنای بالابرنده، مفهومیست که متعهد به آگاهی بخشی و ارتفا دسترسی نظام سلامت ایران به آخرین دستاوردهای علمی و درمان های نوین دارویی است تا آشیانه امنی بر سلامت بسازیم همواره بر اوج !
گردآوری بهترین متخصصین حوزه های مختلف درمانی و تبادل آخرین یافته های پزشکی با کادر درمان، از خدمات واحد مدیکال آرگانو است که این روزها با بستر وبینار به بهترین شکل محقق می گردد. وجود بستر هوشمند و خدمات پشتیبانی و اجرایی رکسان وبینار به برگزاری هرچه بهتر این رویداد ها کمک شایانی کرده است.

وبینار پیش رو

دارای امتیاز بازآموزی (گروه پزشکان عمومی، متخصصین پوست و داروسازان)

روز
ساعت
دقيقه
ثانیه‌

وبینار های برگزار شده

× سوالی دارید؟